Konto parafialne: Bank Spółdzielczy Ziemi Wieluńskiej, Oddział Czarnożyły
Rachunek: 17 9244 0003 0012 3523 2000 0020

Zdjęcia

Procesja Bożego Ciała w 2016r.
Adoracja Ruchu Swiatło-Życie podczas Doby Eucharystycznej w Gromadzicach - 8.07.2010r
Oto kilka fotek:


Adoracja odbyła się pod hasłem: "DUC IN ALTUM" - "WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ!"
Dla nas adoracja to przyjecie Jezusa w nasza codziennosc, otwarcie naszych młodych serc i przylgniecie to zródła Boskiej Miłosci, dlatego na naszych adoracjach odnalezli sie zarówno młodzi jak i starsi. Bylismy naturalni i DZIEKUJEMY WAM za obecnosc i tak aktywne wlaczanie sie "uwielbianie Pana ludzkich serc".Momentem przełomowym adoracji było wypłyniecie za Jezusem, bo "dzis za Jezusem wodzem chcemy isc, droga Prawdy, Miłosci i Krzyża!". Jak widac płyneli starsi i młodsi:)Ołtarz powoli zapełniał się łódkami dusz ludzkich, by odtad wypłynac w życie za Jezusem i z Jezusem <*))><Nie można przecież cały czas stac w miejscu. Ciekawe co Ci ludzie pokazuja, czyżby mieli cos z......aureola! "Taki duży, taki mały może swietym byc!"Rosneliœmy w siłe z każda minuta adoracji. Dziekujemy, że było Was aż tak wielu!

A oto nasi gitarzysci i oazowicze - Jestescie Boscy (jak wszyscy):)Msza prymicyjna Ks. Kamila Zadrożnego - neoprezbitera naszej parafii w Niedzielę Zesłania Ducha Swiętego 23.05.2010r
Oto kilka fotek:


Msza imieninowa Ks.Kan. Jerzego Wachowskiego - proboszcza naszej parafii w dniu 23.04.2010r
Oto kilka fotek:Tegoroczne rekolekcje wielkopostne, poprowadził w naszej parafii Ks. Daniel Kusa, który miał niecodzienne pomysły i niebanalne metody ewangelizacji.
Oto kilka fotek:

Adoracja młodzieży: "Życie jako powołanie" - Doba Eucharystyczna 14 III 2010r.

Podczas tegorocznej Doby Eucharystycznej (14.III.2010r.) w naszej parafii młodzi ludzie zgromadzili się wokół Jezusa utajonego w Najswiętszym Sakramencie, by wraz z nim "przyjrzeć się powołaniu naszemu". Teksty rozważań ubogacał spiew z akompaniamentem gitar, Punktem kulminacyjnym był "Akt zawierzenia się Boskiemu Sercu Zbawiciela" oraz "procesja swiateł życia" podczas, której każdy obecny mógł oddać się całkowicie Jezusowi poprzez fizyczny znak zapalenia swiecy i złożenie jej na ołtarzu. Wszystkim organizatorom, Ks. Proboszczowi, Ks. Wikariuszowi, wspaniałej OAZIE i gitarzystom serdecznie dziękujemu. Szczególne słowa uznania należa się jednak uczestnikom, wspaniałej młodzieży i starszym, którzy chętnie uczestniczyli w tym modlitewnym spotkaniu. Serdeczne Bóg zapłać!!!
Oto kilka zdjęć z tego wydarzenia:Doba Eucharystyczna - Pasterka 14.III.2010r.

Tradycyjnie już, w naszej parafii odbyła się "pasterka eucharystyczna" sprawowana w intencji parafian. W tym roku przewodniczył jej Ks. Józef Ogorzały - kapelan sióstr antoninek w Wieluniu.